PL: +48 533324413 GB: +44 7581338005 bok@glparcels.eu

Zarejestruj przesyłkę

Zarejestruj przesyłkę

Zanim zamówisz kuriera, chcielibyśmy abyś zapoznał się z poniższymi informacjami...Informacje dla Klientów nadających przesyłke z Polski do Wielkiej Brytanii:

Odbiory przesyłek na terenie Polski realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18.

Jeśli chcesz aby przesyłka była dostarczona Odbiorcy w Anglii w najbliższy weekend to prosimy o nadanie jej najpóźniej we wtorek. Pamiętaj, że reazlizujemy transport poprzez czwartkowy wyjazd i do tego czasu przesylka musi być przyjęta przez nasz magazyn.

Przesyłki nadane w środę nie mają 100% gwarancji doręczenia przesyłki w najbliższy weekend a Nadawcy nie przysługuje żaden rabat z powodu realizacji usługi poprzez kolejny czwartkowy wyjazd.

Na terenie Polski odbiory realizowane są w naszym imieniu przez kuriera GLS Poland oraz Fedex. Przesyłka odebrana przez kuriera ma być dostarczona na adres naszego magazynu tj.: GL Parcels, 63-100 Śrem, Pucołowo 2 i taki adres prosimy wpisać na liście przewozowym, który przywiezie kurier.

Kurierzy na terenie Polski nie ważą i nie mierzą przesyłek. Opłata za usługę GL Parcels naliczana jest z chwilą przyjęcia przesyłki na naszym magazynie w Polsce zgodnie z cennikiem GL Parcels na podstawie rzeczywistych wymiarów i wagi przesyłki. Na nadawcy spoczywa obowiązek prawidłowego przygotowania przesyłki czy też dostosowania wagi i wymiarów do warunków promocji z której chce skorzystać.

Kurierzy GLS Poland oraz Fedex nie udzielają informacji o naszej ofercie.

Zlecenia na odbiór w Polsce prosimy składać dzień przed planowanym odbiorem do godziny 22:00 czasu polskiego. Zlecenia zarejestrowane po tej godzinie będą przenoszone automatycznie na kolejny możliwy termin odbioru tj dzień roboczy.

Doręczenia przesyłek na terenie Wielkiej Brytanii realizowane są w niedziele. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może się wydłużyć i doręczenia realizowane są w poniedziałek.

Informacje dla Klientów nadających przesyłke z Wielkiej Brytani do Polski:

Odbiory na terenie Wielkiej Brytanii oraz Walii realizowane są w weekend a dokładny dzień odbioru określa mapa zasięgu dostępna pod adresem www.range.glparcels.eu

Zlecenia prosimy składać najpóźniej do piątku do godziny 22:00 czasu angielskiego. Zlecenia zarejestrowane po tym czasie będą przenoszone automatycznie na kolejny możliwy termin odbioru.

Przesyłki można także dostarczyć w wygodnym dla siebie czasie na jeden z naszych Parcel Point po wczesniejszym kontakcie z obsługą Parcel Point. Lista naszych Parcel Point dostepna pod adresem www.system.glparcels.eu/aplikacja/parcelpoint

Transport z Wielkiej Brytanii wyjeżdza co tydzień w nocy z niedzieli na poniedziałek. Przesyłki z Wielkiej Brytanii przyjmowane są przeważnie we wtorek na magazynie w Polsce. Doręczenia przesyłek na terenie Polski rozpoczynają się od środy maksymalnie do piątku.


UWAGA: Przewożenie w przesyłkach towarów alkoholowych i tytoniowych jest zabronione. W przypadku ujawnienia w/w produktów w przesyłce na Nadawcę zostanie nałożona kara w wysokości 150 GBP.

W okresie świątecznym czas realizacji usługi może się wydłużyć.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty, realizacji usługi to zapraszamy do kontaktu z pracownikami infolinii.

Kontakt z naszą infolinią:

PL: 533324413

UK: 07581338005

Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 czasu polskiego.

Przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00 czasu polskiego możesz porozmawiać z nami na Live Chat który jest dostępny w prawym dolnym rogu naszej strony.


Kierunek

Dane zleceniodawcy
Dane nadawcy
Dane odbiorcy
Szczegóły zlecenia
Wczytywanie formy zapłaty...
Wczytywanie formy zapłaty...

Czy chcesz otrzymać fakturę?

Tak chcę
Nie chcę

Ilość przesyłek

Podaj ilość przesyłek jaką chcesz wysłać
od
do :Zgody obowiązkowe i oświadczenia dla ukończenia procesu zamówienia są oznaczone „*” przed treścią. 

* Oświadczam, iż znam i akceptuje regulamin, oraz że nie przesyłam rzeczy zabronionych w rozumieniu Regulaminu INETIVE Ltd.


Czy wyraża Pan/Pani zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących Inetive Ltd. za pomocą środków komunikacji elektronicznej?

Wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody